אודותיי

עוד מתחילת גיל ההתבגרות, עולם הפסיכולוגיה משך אותי ונראה לי מסתורי, קסום ומרתק. ראיתי בו אפשרות להבין אחרים ולהבין את עצמי טוב יותר, אמצעי למצוא את מקומי בעולם ולחיות את חיי באופן מלא ומספק. הוקסמתי גם מהאפשרות שאוכל באמצעותו לסייע לאנשים אחרים להיחלץ ממצוקתם. באופן טבעי, את מסעי בעולם הזה התחלתי על כורסת המטופל וחוויתי את התקוות, החששות, הקשיים וההתרגשות מהתנועה של השינוי המלווים טיפול.

לאחר לימודי B.A בפסיכולוגיה ופילוסופיה, ו-B.A בעבודה סוציאלית עם התמחות בבריאות הנפש, (אוניברסיטת תל-אביב), המשכתי ללימודי תואר שני (M.S.W) בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטת בר-אילן. לאחריהם התמחיתי בפסיכותרפיה של המבוגר ב"הלפבא" – מרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית.

את תחילת דרכי המקצועית עשיתי בבתי-חולים לחולי-נפש "אברבנאל" ו"גהה", במחלקות סגורות ופתוחות, שם נחשפתי לכל הקשת של המצוקות הנפשיות. במקביל, עבדתי ביחידה לבדיקות מסוגלות הורית בביה"ח איכילוב, והתמחתי בבדיקת סוגיות משמורת ואימוץ, והגשת המלצות לבית-משפט. בהמשך, עבדתי בעמותת "עמך" ובמכון "שי" בטיפול בניצולי-שואה דור ראשון במשך כ-10 שנים.

כיום, אני בעלת קליניקה פרטית, ומטפלת במבוגרים ובמתבגרים המתמודדים עם קשת רחבה של קשיים: חרדה, דיכאון, הסתגלות לשינויים בחיים, קשיים בזוגיות, קושי באינטראקציות בינאישיות, דימוי עצמי נמוך, תחושות ריקנות וחוסר מימוש-עצמי, אובדן ושכול, טראומות מוקדמות, מצבי לחץ ומשבר, דיכאון אחרי לידה, קשיים בהורות, ועוד.

אני מטפלת בעברית ובצרפתית.

טיפול נפשי